Випадкове:
"Про козацького чуба"

Чуприна - старовинна чоловіча зачіска у вигляді довгого пасма волосся на голеній голові (переважно у козаків); Назва «оселедець» пішла від Катерини ІІ відомою своєю неприязню до козаків, так вона називала їхню традиційну

"Нова ( Підпільненська ) січ"

Нова січ - остання Запорозька Січ була заснована з дозволу і під наглядом російського уряду 31 березня 1734 року отаманом-гетьманом І. Малашевичем на Правобережжі Дніпра у Великій плавні, що займала 26-тисяч десятин.

"Що означає слово - козак?"

Вперше термін «козак» згадано у Початковій монгольській хроніці в 1240 році. У 14 ст. цей термін вміщено в словник половецької мови (Кодекс Куманікус) і в додаток грецького збірника житій святих. Найперша згадка про

"Каленик Андрієвич"

Походив, ймовірно, з козацького або міщанського роду. Відзначився під час походів запорізьких козацтва на Московську державу в роки «смутного времени», особливо під час Смоленської кампанії (1609—1610). Разом із загоном

"Хортицька Січ"

Хортицька січ (1556-1557) — укріплення (замок) збудоване на острові Мала Хортиця в 1556 році князем Дмитром Вишневецьким. Зруйнований у 1557 році татарами. Частина істориків трактує це укріплення як першу Запорозьку Січ,

"Томаківська Січ"

Томаківська Січ — укріплення запорозьких козаків на острові Томаківці на Дніпрі поблизу сучасного селища Червоногригорівка та міста Марганця, ймовірно з 1558 до 1593 року, коли її зруйнували татари.

"Як козаки працювали та де шукали роботу на Запоріжжі?"

Чомусь у книгах та фільмах про козаків розповідають лише про славетні походи та звитяги наших предків і забувають говорити про головне!


Про козаків » Статті про козаків » Найкращі платформи для торгівлі ф'ючерсами

Найкращі платформи для торгівлі ф'ючерсами

Платформи для торгівлі ф'ючерсами
  • Не нравится
  • +21
  • Нравится

💰💲💯 👉 Торгівля ф'ючерсами сьогодні популярна не лише в Україні, а й у всьому світі, тому багато користувачів шукають, де їм вести свою торговельну діяльність. Криптоіндустрія відкриває доступ до широкого вибору майданчиків, на яких можна працювати з криптоф'ючерсами. Але є платформи, які заслуговують на особливу увагу, оскільки вже встигли добре зарекомендувати себе.

Binance Futures

Це найвідоміший у світі майданчик, де доступна ф'ючерсна торгівля, від лідируючої криптобіржі Binance. Серед основних переваг компанії варто виділити такі:

  • Кредитне плече – до 125х.
  •  Діють безстрокові та квартальні ф'ючерси USD-M, COIN-M, можлива торгівля криптоопціонами.
  • Змагання, що відбуваються серед трейдерів.
  • Регулярні акції та знижки.

Тут доступні не тільки ф'ючерси Біткоїна, але й на інші криптовалюти: XRP, SOL, BNB, LTC, ETH та ін. Торгові комісії становлять: для мейкера – 0,02%, для тейкера – 0,04%.

WhiteBIT

Це одна з найбільших українсько-європейських криптобірж, на якій крім споту та маржі також є ф'ючерсні контракти. Головні переваги майданчика:

  • Кредитне плече – до 100х.
  • Торгівля на біржі можлива з парами BTC, ETH, SOL, LTC, MATIC та ін.
  • Трейдери можуть брати участь у ф'ючерсних турнірах.
  •  Низькі комісії: мейкери – 0,01%, тейкери – 0,035%.

Якщо ви тільки вникаєте в цю галузь або хочете протестувати свою стратегію, можна скористатися демо-торгівлею ф'ючерсами.

ByBit

Один із лідерів крипторинка, який активно розвивається у всьому світі, включаючи Україну. Ф'ючерси криптовалюти можна розглянути на цій біржі за рахунок її умов:

  • Пропонує спот, маржинальну та ф'ючерсну торгівлю.
  • Кредитне плече – до 100х.
  • Діють безстрокові контракти із забезпеченням у USDT та USDC, опціони.
  • Бонуси, які поширюються на початківців та активних трейдерів.

Ф'ючерси на криптовалюту передбачають комісії: мейкер – 0,01%, тейкер – 0,06%.

Робота з криптоф'ючерсами та переваги інструменту

На прикладі криптобіржі WhiteBIT можна ознайомитися, як купити Біткоїн-ф'ючерс:

  • Перейдіть до розділу «Ф'ючерси» у верхньому меню криптобіржі та виберіть торгівлю.
  • Визначтеся з типом ордера, криптовалютою, яку плануєте купувати, сумою та кредитним плечем.
  •  Натисніть «Покупка».

Продати ф'ючерс Біткоіна можна, якщо перейти на вкладку «Продаж» та вибрати налаштування ордера. На сторінці ви знайдете поточну ставку фінансування та зворотний відлік до її нарахування. Попит на ф'ючерсні контракти пов'язаний із низкою плюсів цього інструменту:

  1. Вигідні комісії, які нижчі, ніж на спотовому ринку.
  2. Можливість підвищити потенційний прибуток, обравши кредитне плече до 100х.
  3. Управління ризиками за рахунок шорт-позицій, відкритих на куплені активи.

До того ж, ф'ючерси на Біткоін та іншу крипту додають гнучкості. Ви можете заробляти як на невеликих цінових коливаннях, так і на падаючому ринку.